Elazığ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Elazığ TSO Başkanı Arslan:”Tüm ticaret erbabını rahatlatan ve istihdamı koruyacak haberleri bekliyoruz”

TÜM TALEPLERLE BİRLİKTE SEKTÖRLERİN DİĞER SORUN VE ÖNERİLERİNİN TAMAMININ CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN OLMAK ÜZERE İLGİLİ BAKANLARA TOBB TARAFINDAN AKTARILDIĞINI BELİRTEN ELAZIĞ TSO BAŞKANI ASİLHAN ARSLAN, KOBİ’LERİ VE TÜM TİCARET ERBABINI RAHATLATARAK VE İSTİHDAMI KORUYACAK MÜJDELİ HABERLERİ HEYECANLA BEKLEDİKLERİNİ SÖYLEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Elazığ TSO Başkanı Arslan:”Tüm ticaret erbabını rahatlatan ve istihdamı koruyacak haberleri bekliyoruz”
130 views
04 Aralık 2020 - 12:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Tüm taleplerle birlikte sektörlerin diğer sorun ve önerilerinin tamamının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere ilgili bakanlara TOBB tarafından aktarıldığını belirten Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, KOBİ’leri ve tüm ticaret erbabını rahatlatan ve istihdamı koruyacak müjdeli haberleri heyecanla beklediklerini söyledi.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu tarafından devletin zirvesine taşınan başlıkların iş dünyası için tarihi öneme sahip olduğunu ifade eden Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odamız başta olmak üzere, ülkemiz genelinden çok sayıda oda ve borsanın iş dünyası adına TOBB nezdinde çözüm talebinde bulunduğu çok önemli konular başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere devletimizin zirvesine taşınmıştır. Maliye ve Hazine Bakanımız Lütfü Elvan, Sanayi ve Ticaret Bakanımız Mustafa Varank, Ticaret Bakanımız Ruhsar Pekcan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Zehra Zümrüt Selçuk’a iletilen talep ve beklentiler iş dünyası için Covid-19 sürecinde hayati öneme sahip ve iş dünyamızın çok önemli beklentilerini oluşturmaktadır. Başkanımız Hisarcıklıoğlu, odalarımızın talepleri ve pandemi tedbirleri kapsamında kapanan veya ciddi ciro kaybı yaşayan işletmelerimizin ilave desteklere ihtiyacı olduğu gerçeğinden hareketle bu işletmelere kira, zaruri giderler, acil ihtiyaçları vb giderleri için doğrudan destek verilmesi gerektiğini ifade etmiştir. Ayrıca, vergi, prim, kredi ödemelerinin de ertelenmesinin hayati öneme sahip olduğunu özellikle vurgulamıştır. Bu taleplerle birlikte başta medikal sektörümüz olmak üzere iş dünyasının kamudan hakediş alacaklarının ödenmesi hususunda Başkanımız Hisarcıklıoğlu Hazine ve Maliye Bakanımız Lütfü Elvan’a konuyu bir kez daha ileterek, bakanın çözüm odaklı ve samimi girişimlerine şahit olarak bu mutluluğunu iş dünyası ile paylaşmıştır”dedi.

Hisarcıklıoğlu’nun tüm taleplerle birlikte sektörlerin diğer sorun ve önerilerinin tamamını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere ilgili bakanlara aktardığını anımsatan Aslan, KOBİ’leri ve tüm ticaret erbabını rahatlatarak ve istihdamı koruyacak müjdeli haberleri heyecanla beklediklerini aktardı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.