Elazığ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Arslan “İlimiz için tarihi bir dönem noktası olan yatırımı şehrimize kazandırmak istiyoruz”

ELAZIĞ TSO MÜŞTEREK MESLEK KOMİTE TOPLANTISI, BAŞKAN ASİLHAN ARSLAN BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. İKİ GÜNDEM MADDESİ İLE TOPLANAN KOMİTEDE, ELAZIĞ TSO 2018-2022 FAALİYET RAPORU İLE MADEN İLÇESİNDEKİ MADEN SAHASININ ELAZIĞ İŞ DÜNYASI TARAFINDAN İŞLETİLMESİYLE İLGİLİ HAZIRLIK SÜRECİ ELE ALINDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Arslan “İlimiz için tarihi bir dönem noktası olan yatırımı şehrimize kazandırmak istiyoruz”
383 views
22 Şubat 2022 - 16:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Maden ilçesi bölgesindeki maden sahasıyla ilgili tüm alanda kamuoyunu bilgilendirdiklerini belirten Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı Asilhan Arslan, “İhale tarihini vekillerimizin de araya girmesi ile 04 Nisan tarihine kadar uzatarak ihtiyaç duyduğumuz çok önemli bir zaman kazandık. Şimdi bu zamanı en iyi şekilde kullanıp ihale tarihine kadar hazır olmak istiyoruz. İlimiz için tarihi bir dönem noktası olan bu yatırımı şehrimize kazandırmak istiyoruz” dedi.

Elazığ TSO Müşterek Meslek Komite Toplantısı, Başkan Asilhan Arslan başkanlığında gerçekleştirildi. İki gündem maddesi ile toplanan komitede, Elazığ TSO 2018-2022 faaliyet raporu ile Maden ilçesindeki maden sahasının Elazığ iş dünyası tarafından işletilmesiyle ilgili hazırlık süreci ele alındı.

Maden sahası hakkında bilgi veren Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, “İkinci gündem maddemiz olan ilimiz Maden ilçesi bölgesindeki maden sahasının Elazığ iş dünyası tarafından işletilmesiyle ilgili bugüne kadar bir çok haber, yayın ve TV programı ile konuyu en ince ayrıntısına kadar anlatarak kamuoyunu bilgilendirdik. Sizlerle çok sayıda istişarelerimiz oldu. İhale tarihini vekillerimizin de araya girmesi ile 04 Nisan tarihine kadar uzatarak ihtiyaç duyduğumuz çok önemli bir zaman kazandık. Şimdi bu zamanı en iyi şekilde kullanıp ihale tarihine kadar hazır olmak istiyoruz. Meslek komite üyelerimizin de iş dünyamız ve vatandaşlarımıza konu hakkında bilgi vermenizi ve doğru yönlendirme yapılması hususunda katkılarınızı bekliyoruz. Şehrimiz adına çok önemli birlik ve beraberlik süreci başladı. Toplumun tüm kesimlerinin yoğun destek ve teveccühü söz konusu. Bu süreci en iyi şekilde yöneterek ilimiz için tarihi bir dönem noktası olan bu yatırımı şehrimize kazandırmak istiyoruz. Her birinizin gayret ve destekleri için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Elazığ TSO Meclis Başkanı Ahmet Yaşar’da konuşmasında, “İlimizin kalkınma ve gelişmesi aynı zamanda tüm üyelerimizin ticaretinin sürdürülebilir kılınması açısından maden sahasının Elazığ iş dünyası tarafından işletilmesi çok değerlidir. Çünkü bu yatırımın tüm katma değeri bu şehirde kalarak hem iç ticarette hem de yeni yatırım olarak ekonomimize kazandırılmış olacaktır” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.