Elazığ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Vali Yırık, “Tedbiri kesinlikle elden bırakmamak gerekiyor”

VATANDAŞIN SAĞLIĞI İÇİN ELLERİNDEN GELENİ YAPTIKLARINI DİLE GETİREN ELAZIĞ VALİSİ ERKAYA YIRIK, “TEDBİRİ KESİNLİKLE ELDEN BIRAKMAMAK GEREKİYOR. DÜNYAYI SARAN VE ÜLKEMİZİN DE ETKİLENDİĞİ KORONA VİRÜS SALGINININ ETKİSİNİ EN AZA İNDİRGEMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vali Yırık, “Tedbiri kesinlikle elden bırakmamak gerekiyor”
128 views
06 Ağustos 2020 - 12:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Vatandaşın sağlığı için ellerinden geleni yaptıklarını dile getiren Elazığ Valisi Erkaya Yırık, “Tedbiri kesinlikle elden bırakmamak gerekiyor. Dünyayı saran ve ülkemizin de etkilendiği Korona virüs salgınının etkisini en aza indirgemek için çalışıyoruz” dedi.

İl Pandemi Kurulu Toplantısı, Vali Erkaya Yırık başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda, Covid-19 salgınıyla mücadele sürecinde yapılan çalışmalar ve çalışmaların sonuçları değerlendirilirken, bundan sonraki süreçte alınması gereken önlemler karara bağlandı.

Covid-19 salgınının yayılım hızını kontrol altında tutulması için tüm tedbirlerin alınarak uygulamaya geçirildiğini belirten Vali Erkaya Yırık, “Bizler hizmet için buradayız. Vatandaşlarımızın sağlığı için daha refah ve huzur içinde yaşamaları için elimizden ne geliyorsa değil daha fazlasını yapmak zorundayız. Tedbiri kesinlikle elden bırakmamak gerekiyor. Dünyayı saran ve ülkemizin de etkilendiği Korona virüs salgınının etkisini en aza indirgemek için çalışıyoruz. Bizler gerekli tedbirleri ve kararları alıyoruz. En büyük görevlerden biri de vatandaşlarımıza düşüyor. Vatandaşlarımız kontrollü sosyal hayat sürecine uygun olarak salgınla mücadelenin temel prensipleri olan temizlik, maske ve fiziki mesafe kurallarına daha fazla riayet etmeleri gerekmektedir. Alınan tedbirlere ve kararlara uyum gösterilirse, inşallah hep birlikte Korona virüs salgın sürecini başarıyla atlatırız” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.