Elazığ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sağlık İl Müdürlüğü ile Fırat Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı

FIRAT ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ VE KOVANCILAR MESLEK YÜKSEK OKULU, İLE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA ÖĞRENCİLERİN AKADEMİK TAKVİM İÇERİSİNDEKİ UYGULAMALI DERSLERİNE İLİŞKİN İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI (SOLDA İL SAĞLIK MÜDÜRÜ PROF. DR. CAHİT POLAT VE FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ FAHRETTİN GÖKTAŞ)

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sağlık İl Müdürlüğü ile Fırat Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı
15 views
11 Ocak 2022 - 16:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Fırat Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Kovancılar Meslek Yüksekokulu ile İl Sağlık Müdürlüğü arasında öğrencilerin akademik takvim içerisindeki uygulamalı derslerine ilişkin iş birliği protokolü imzalandı.

Fırat Üniversitesi ile Elazığ Sağlık Müdürlüğü arasında öğrencilerin akademik takvim içerisindeki uygulamalı derslerine ilişkin iş birliği protokolü imzalandı. İş birliği protokolünde Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Kovancılar Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin Sağlık Bakanlığınca sağlık alanı olarak kabul edilen ve Sağlık Bakanlığı tarafından diplomaları tescil edilen öğrencilerin 2021-2022 bahar, 2022-2023 eğitim öğretim güz bahar dönemleri programında öngörülen dönem içi uygulama derslerinin düzenlenmesi ile Sağlık Müdürlüğü ve bağlı sağlık kurum ve kuruluşlarında uygulanacak mesleki uygulama dersleri ve hastane yönetimi, ilgili birim çalışanları, öğretim elemanları ve öğrencilerin uygulamalı ders çalışmalarının koordine edilmesini kapsayan sözleşme İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit Polat ve Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş arasında imzalandı.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş imzalanan protokolün her iki tarafa da hayırlı olmasını dileyerek, yapılan protokolün hedefinin tıp ve sağlık eğitimi dinamiklerine katkı sağlamak olduğunu belirtti.

Rektörlük binasında düzenlenen imza törenine, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit Polat, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bilal Üstündağ, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gamze Kırkıl ile Kovancılar MYO Müdürü Prof. Dr. Zülfü Demirtaş katıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.