Elazığ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İl Milli Eğitim Müdürü Gürtürk, “Çocuklarımızın sağlığı için her türlü tedbiri aldık”

01 MART 2021 PAZARTESİ GÜNÜNDEN İTİBAREN ANAOKULLARI, İLKOKULLAR, ÖZEL EĞİTİM OKULLARI VE ÖZEL EĞİTİM SINIFLARI İLE MESLEK LİSELERİNİN UYGULAMA DERSLERİ, ORTAOKULLARIN 8. SINIFLARI VE LİSELERİN 12. SINIF ÖĞRENCİLERİ İÇİN SEYRELTİLMİŞ ŞEKİLDE YÜZ YÜZE EĞİTİMİN BAŞLAYACAĞI BİLDİRİLDİ. YÜZ YÜZE EĞİTİMİN BAŞLAMASINDAN ÖNCE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ FEYZİ GÜRTÜRK, İLÇE MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELEREK, YAPILAN HAZIRLIKLAR KONUSUNDA DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İl Milli Eğitim Müdürü Gürtürk, “Çocuklarımızın sağlığı için her türlü tedbiri aldık”
186 views
25 Şubat 2021 - 15:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

ELAZIĞ (İHA) – Çocukların sağlığı için her türlü tedbiri aldıklarını belirten İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, “ Okullarımız şu an itibari ile çocuklarımız için park oyun alanlarından daha güvenli hale getirilmiştir” dedi.

1 Mart’tan itibaren anaokulları, ilkokullar, özel eğitim okulları ve özel eğitim sınıfları ile meslek liselerinin uygulama dersleri, ortaokulların 8. sınıfları ve liselerin 12. sınıf öğrencileri için seyreltilmiş şekilde yüz yüze eğitimin başlayacağı bildirildi. Yüz yüze eğitimin başlamasından önce İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, ilçe müdürleri ile bir araya gelerek, yapılan hazırlıklar konusunda değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Hiçbir okulun eksiğinin kalmadığını vurgulayan İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, “Okullar açılmadan önce tüm okullarımıza dezenfektan, yüzey temizleyici, temizlik malzemesi, sıvı sabun gibi malzemeler gönderildi. Hiçbir okulumuzun temizlik malzemesi ihtiyacı kalmadı. Bunun dışında bakanlığımız ve Türk Standartları Enstitüsü arasında imzalanan protokol kapsamında okullarımızın % 95’inin ‘Okulum Temiz Belgesi’ belgesi alarak hazırlıklarını tamamladılar” dedi.

Çocukların sağlığı için her türlü tedbiri aldıklarını dile getiren Gürtürk, “Okullarımız şu an itibari ile çocuklarımız için park oyun alanlarından daha güvenli hale getirilmiştir. Uzun süredir ayrı kaldığımız öğrencilerimizi okullarımızda tekrar görmek için tüm öğretmenlerimiz ile birlikte sabırsızlıkla bekliyoruz. Hizmetlisinden öğretmenine, yöneticisine kadar okullarımızdaki tüm personelimiz gerekli hizmet içi eğitimlerden geçirilerek yüz yüze eğitim esnasında uyulması gereken kurallar hakkında bilgilendirilmiştir. Bu zorlu süreci el birliği ile başarılı bir şekilde atlatacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.