Elazığ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Gürtürk: “Kentte karantinaya alınan sınıf sayısı sıfırlanmak üzere”

ELAZIĞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KOORDİNESİNDE İL MERKEZİNDEKİ OKULLARIN MÜDÜRLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISINDA İKİNCİ KEZ BİR ARAYA GELDİ. BURADA AÇIKLAMALARDA BULUNAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ FEYZİ GÜRTÜRK, “ ŞUAN ALDIĞIMIZ TEDBİRLER NETİCESİNDE COVİD-19 NEDENİ İLE KARANTİNAYA ALINAN SINIF SAYIMIZ NEREDEYSE SIFIRLANMAK ÜZEREDİR” DEDİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Gürtürk: “Kentte karantinaya alınan sınıf sayısı sıfırlanmak üzere”
94 views
01 Kasım 2021 - 15:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde il merkezindeki okulların müdürleri değerlendirme toplantısında ikinci kez bir araya geldi. Burada açıklamalarda bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, “Şuan aldığımız tedbirler neticesinde korona virüs nedeni ile karantinaya alınan sınıf sayımız neredeyse sıfırlanmak üzeredir” dedi.

Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, il merkezindeki okulların müdürleri ile 2021-2022 eğitim öğretim yılı değerlendirme toplantısında ikinci kez bir araya geldi. Müdür yardımcıları ve şube müdürlerinin de katıldığı toplantıda yapılacak çalışmalar, okullardan beklentiler ve eğitim öğretim yılının yol haritasına ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu. Salgın sürecinin okullarda iyi yönetildiğini ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, “Salgın sürecinin olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak için Bakanlık ve müdürlük olarak birçok projenin hayata geçirildi. Öğrenci başarılarını arttırmaya ve öğrencilerin ders kazanımlarını tespite yönelik olarak 26-27 Ekim tarihlerinde ortaokul ve lise seviyesinde sınavlar yapılarak çocuklarımızın eksikleri ve ihtiyaçları tespit edilecek, bu eksiklerin giderilmesine yönelik DYK kursları ve destek eğitimleri verilecektir. Bakanlığımızca öğrencilerimize kaynak olarak hazırlanan binlerce sorudan oluşan soru bankası ve konu anlatımı tüm öğrencilerimizin erişimine açıldı. 2. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm öğrencilerimizin istifadesine açılan yardımcı kaynaklar velilerimizi de büyük bir mali külfetten kurtaracaktır. Meslek liselerimizde Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi kapsamında alt yapı ve donanım olarak var olan tüm eksiklikler giderildi. Şuan aldığımız tedbirler neticesinde korona virüs nedeni ile karantinaya alınan sınıf sayımız neredeyse sıfırlanmak üzeredir. Bu anlamda çaba gösteren, gerekli önlemleri alan tüm okul müdürlerimizi de kutluyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.