Elazığ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Dalmış Beauty’den erkeklere gençleştiren estetik önerisi

DALMIŞ BEAUTY YETKİLİSİ ÜNLÜ MODACI MEHMET SAİT DALMIŞ, SON DÖNEMLERDE ERKEKLER ARASINDA DA ESTETİK UYGULAMALARININ YAYGINLAŞTIĞINI BELİRTEREK ERKEKLERE ÖZEL ESTETİK UYGULAMALARI HAKKINDA BİLGİ VERDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Dalmış Beauty’den erkeklere gençleştiren estetik önerisi
70 views
27 Ocak 2022 - 14:14
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Dalmış Beauty yetkilisi ünlü modacı Mehmet Sait Dalmış, son dönemlerde erkekler arasında da estetik uygulamalarının yaygınlaştığını belirterek erkeklere özel estetik uygulamaları hakkında bilgi verdi.

Son dönemlerde erkeklere özel farklı estetik uygulamalarının devreye girdiğini belirten Dalmış Beauty yetkilisi ünlü modacı Mehmet Sait Dalmış, Türkiye’de artık erkeklerin de güzellik merkezlerinin müdavimi olduğunu söyledi. Erkeklerin de tıpkı kadınlar gibi gençleşmek için birçok estetik yöntemine başvurduğunu aktaran Dalmış, “Erkekleri gençleştiren en etkili estetik uygulamaların başın da botoks uygulaması gelmektedir. Botoks cildi sıkılaştırarak, yüz ve boyun bölgesin de ki kırışıkların giderilmesin de aktif rol oynar. Erkekleri gençleştiren diğer estetik uygulamalarının başın da saç ekimi gelmektedir. Birçok erkeğin saçları belirli zaman içerisin de dökülür. Dökülen saçlar erkekleri olduğundan daha yaşlı göstermektedir. Saç ekimi yöntemiyle erkekler gençleşebilmektedir. Dolgu enjeksiyonu da erkeklerin gençleştiren estetik uygulamaların başın da gelmektedir. Dolgu enjeksiyonu göz kapağı, kaş ve ağız bölgesine uygulanır. Uygulandığı bölge de kırışıkları tedavi etmede bir numaralı yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır” dedi.

Gençleşmeyi etkileyen negatif faktörler

Gençleşmek için estetik uygulamaların günümüzde en önemli yöntemlerden biri olduğunu anlatan Dalmış, “Ancak gençleşmeyi etkileyen birçok negatif faktör de bulunmaktadır. Bu faktörlerin başın da sigara ve alkol kullanımı gelmektedir. Sigara dumanı cilt kırışıklıklarını tetikleyen metotların başın da gelmektedir. Alkol de cilde zarar veren maddelerin başın da geldiği bilinmektedir. Ayrıca yağlı ve şekerli yiyeceklerin tüketimi cildin dengesini bozan en önemli etkenlerin başın da gelmektedir. Estetik uygulamaların fiyatları birçok faktöre bağlı olarak şekillenmektedir. Dolayısıyla gençlik uygulamalarının fiyatları konusun da kesin bir fiyat aralığı bulunmamaktadır. Fiyatlar uluslararası fiyat listesi koşullarına uygun olarak belirlenir. Uygulama fiyatları üzerin de en çok etkili olan faktör hekimdir. Hekimin profesyonelliği, kalitesi, hizmet farkı fiyatlar üzerin de doğrudan etkili olmaktadır. Fiyatların oluşumun da ayrıca işlem yapılacak bölgenin yoğunluğu da oldukça önemlidir. Ağız, kaş, boyun, göz kapağı, saç, karın gibi çeşitli faktörler fiyatlar üzerin de aktif bir biçim de rol oynayan etmenlerdir. Fiyatların belirlenmesin de estetik merkezleri de doğrudan aktif bir şekil de etkili olmaktadır” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.