Elazığ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Şerifoğulları: “Tüm ekiplerimizle sahadayız”

KISITLAMADA DEVAM EDEN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEYEN ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANI ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI; “ELAZIĞIMIZ İÇİN TÜM EKİPLERİMİZLE SAHADAYIZ. KISITLAMALARIN UYGULANDIĞI DÖNEMLERDE DE BUNU FIRSATA ÇEVİREREK VATANDAŞLARIMIZIN RAHATI VE HUZURU İÇİN ŞEHİR GENELİNDE ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Şerifoğulları: “Tüm ekiplerimizle sahadayız”
82 views
11 Mayıs 2021 - 14:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kısıtlamada devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları; “Elazığımız için tüm ekiplerimizle sahadayız. Kısıtlamaların uygulandığı dönemlerde de bunu fırsata çevirerek vatandaşlarımızın rahatı ve huzuru için şehir genelinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz”dedi.

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte şehir genelinde devam eden ulaşım, altyapı, çevre ve temizlik çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulundu. Kısıtlama tedbirlerinin uygulandığı günleri değerlendirerek şehir genelinde çalışmalarını yürüten belediye ekiplerinin her alanda çalışmalar yaptığı aktarıldı.

Belediye ekipleri tarafından şehir genelinde sürdürülen çalışmalara ilişkin denetimleri kapsamında Ulukent ve Kırklar Mahallesi için büyük önem taşıyan Ulukent Mahallesi Tahir Şaşmaz Caddesi üzerinde devam eden altyapı çalışmasına ilişkin de incelemelerde bulunan Başkan Şerifoğulları, bilgi aldı. Çalışmalar kapsamında toplam da 2 bin 200 metre uzunluğundaki yağmurlama kolektör hattı döşemesin bitirildiği, yolun her iki tarafında toplam 4 bin 400 metre uzunluğundaki su şebeke hattı yenileme çalışmasının ise tamamlanma aşamasına getirildiği kaydedildi. Çalışmaların tamamlanmasıyla yağmurlama hattı bulunmayan bölgede yağış sonrası oluşan su baskınlarının önüne geçileceği, su şebeke hattı yenileme çalışmasıyla da sık sık oluşan arızaların giderilmiş olacağı ifade edildi. Ayrıca alt yapıya ilişkin çalışma sonrasında cadde üzerinde yol, kaldırım ve aydınlatma yenileme çalışmalarına başlanacağı dile getirildi.

Tüm ekipleriyle sahada çalışmalarını kesintisiz sürdürdüklerini belirten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Elazığımız için tüm ekiplerimizle sahadayız. Kısıtlamaların uygulandığı dönemlerde de bunu fırsata çevirerek vatandaşlarımızın rahatı ve huzuru için şehir genelinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yol bakım,onarım, yeni yol çalışmalarımız, temizlik hizmetlerimiz, altyapıya yönelik çalışmalarımız ve mega projelerimize yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunların yanı sıra sosyal belediyecilik çalışmalarımızla da vatandaşlarımızın yanında yer almaya devam ediyoruz. Pandemi nedeniyle zor bir süreçten geçiyoruz. İnşallah bu zorlu süreci hep birlikte tedbirlere uyarak geride bırakacağız. Gelecek güzel günlere hep birlikte ulaşacağız”diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.