Elazığ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kütüphaneler Daire Başkanı Tuğlu, “Kütüphaneler üniversitenin kalbidir”

BİR ÜNİVERSİTEDE EN ÖNEMLİ YERLERDEN BİRİNİN KÜTÜPHANE OLDUĞUNU BELİRTEN CUMHURBAŞKANLIĞI KÜTÜPHANELER DAİRE BAŞKANI AYHAN TUĞLU, “KÜTÜPHANELER ÜNİVERSİTENİN KALBİDİR. FIRAT ÜNİVERSİTESİ’NDE YENİ YAPILAN KÜTÜPHANEYLE DE ONU GÖRDÜM. İNŞALLAH İÇERİK DE ZENGİNLEŞTİRİLEREK DAHA GÜZEL, BÖLGENİN İYİ BİR KÜTÜPHANESİ OLUR DİYE UMUT EDİYORUZ” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kütüphaneler Daire Başkanı Tuğlu, “Kütüphaneler üniversitenin kalbidir”
85 views
16 Haziran 2021 - 15:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bir üniversitede en önemli yerlerden birinin kütüphane olduğunu belirten Cumhurbaşkanlığı Kütüphaneler Daire Başkanı Ayhan Tuğlu, “Kütüphaneler üniversitenin kalbidir. Fırat Üniversitesi’nde yeni yapılan kütüphaneyle de onu gördüm. İnşallah içerik de zenginleştirilerek daha güzel, bölgenin iyi bir kütüphanesi olur diye umut ediyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanlığı Kütüphaneler Daire Başkanı Ayhan Tuğlu, yarın saat 14.00’da Fırat Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek “Pandemi Sürecinde Kütüphaneler ve Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi” konulu söyleşiyle de Elazığlılarla buluşacak. Başkan Tuğlu öncesinde Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’ı ziyaret etti.

Çok güzel bir kütüphanenin Fırat Üniversitesi’ne kazandırıldığının altını çizen Daire Başkanı Ayhan Tuğlu, “Çok güzel bir kütüphane olmuş. Birçok ili gezdik. Son dönemde yapılan en iyi kütüphanelerden biri diyebilirim. İnşallah öğrenciler en iyi bir şekilde faydalanabilirler. Bir üniversite ‘Kütüphane Üniversitedir’ diye yıllarca reklam yaptı. Şuanda baktığımızda da hakikaten bir üniversitede en önemli yerlerden biri kütüphanedir. Kütüphaneler üniversitenin kalbidir. Fırat Üniversitesi’nde yeni yapılan kütüphaneyle de onu gördüm. İnşallah içerik de zenginleştirilerek daha güzel, bölgenin iyi bir kütüphanesi olur diye umut ediyoruz” diye konuştu.

Gerçekleştirilecek programa da değinen Tuğlu, “2020 yılı şubat ayında Türkiye’nin en büyük kütüphanesi Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi açıldı. Son yıllarda cumhuriyet tarihinin Türkiye’de yapılan en büyük kütüphanesi. Sadece bir kütüphane değil, bir yaşam merkezi. Dinleyicilerimize kütüphane hakkında detaylı bilgiler sunacağız. Türkiye’ye ne tarz hizmetler sunuyoruz onlardan bahsedeceğiz” şeklinde konuştu.

Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş da gerçekleştirilen ziyaret nedeniyle Tuğlu’ya teşekkür ederek, ziyaret anısına hediye takdiminde bulundu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.