Elazığ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Elazığ’ın yöresel ürünleri YÖREX fuarında sergilenecek

ELAZIĞ TSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI ASİLHAN ARSLAN, YÖREX FUARININ YÖRESEL ÜRÜNLER ALANINDA DÜNYANIN SAYILI FUARLARINDAN BİRİ OLDUĞUNU VE BURADA ÜRÜN TANITIMI VE İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİNİN ELAZIĞ VE İŞ DÜNYASI İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR FIRSAT OLDUĞUNU SÖYLEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Elazığ’ın yöresel ürünleri YÖREX fuarında sergilenecek
17 views
12 Ekim 2021 - 14:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Antalya’da 20-24 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan 11. YÖREX Yöresel Ürünler Fuarında Elazığ’ın yöresel ürünleri de sergilenecek.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) desteği ile Antalya’da 20-24 Ekim tarihleri arasında 11. YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı düzenlenecek. 81 ilin yöresel ürünlerinin sergileneceği tanıtım platformunda Elazığ TSO ve Fırat Kalkınma Ajansı işbirliğinde açılacak olan stantta, Elazığ yöresel ürünlerinin yanı sıra aynı zamanda ulusal market zincirleri, e-ticaret siteleri ve restoran zincirleri temsilcileriyle B2B ikili eşleştirme ve iş görüşmeleri fırsatı da olacak.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, YÖREX Fuarının yöresel ürünler alanında dünyanın sayılı fuarlarından biri olduğunu ve burada ürün tanıtımı ve ikili iş görüşmelerinin Elazığ ve iş dünyası için çok önemli bir fırsat olduğunu söyledi. Başkan Arslan, “TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’nun çok önem verdiği ve her yıl bizzat olarak katılım sağladığı YÖREX ülke genelinde yöresel ürünlerin tanıtıldığı ve büyük iş bağlantılarının sağlandığı çok önemli bir platform haline geldi. TOBB tarafından konuyla ilgili olarak Odamıza verilen bilgide, B2B yani ikili iş görüşmelerinin ve bağlantıların sağlanacağı organizasyona aralarında zincir marketler, e-ticaret şirketleri ve restoran zincirlerinin yöneticilerinin katılacağı ve ikili iş görüşmelerinin sağlanacağı ifade edilmiştir. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak Fırat Kalkınma Ajansımızla birlikte açacağımız stantta başta coğrafi tescilli ürünlerimiz olmak üzere yöresel ürünlerimizin de tanıtımına gayret göstereceğiz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.