Elazığ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Elazığ’da “Kadın ve Yaşam” fotoğraf yarışması düzenlenecek

ELAZIĞ AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRÜ ALİ SAİT ÇEÇEN” ELAZIĞ VALİLİĞİMİZ HİMAYELERİNDE ELAZIĞ AİLE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ OLARAK KADINLARIN GÜCÜ, ŞEFKATİ, SEVGİSİ, MERHAMETİ, GÜNLÜK HAYATTA KARŞILAŞTIĞI ZORLUKLAR VE HAYATA KATTIĞI GÜZELLİKLERİN FOTOĞRAFLANMASI. İNSANA DAİR HER TÜRLÜ DURUM, DAVRANIŞINI FOTOĞRAFLAYANLAR ARASINDA KONUNUN RUHUNU EN İYİ YANSITACAK FOTOĞRAFI SEÇMEK, SERGİLEMEK, KORUMAK, GELECEK NESİLLERE AKTARILMASI İÇİN SERGİ ÇALIŞMASI YAPMAYI HEDEFLİYORUZ” DİYE KONUŞTU.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Elazığ’da “Kadın ve Yaşam” fotoğraf yarışması düzenlenecek
98 views
22 Şubat 2022 - 18:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Elazığ Valiliği himayesinde Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla ödüllü fotoğraf yarışması düzenleyecek.

Elazığ Valiliği himayesinde Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla ödüllü fotoğraf yarışması düzenleyecek. ‘Kadın ve Yaşam’ konulu fotoğraf yarışmasına herkes katılabilecek. Yarışmaya katılımlar 4 Mart 2022 tarihinde son bulacak. Kadınların hayattaki rolüne ve önemine dikkat çekmek isteyen Elazığ Valiliği himayesinde Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü “Kadın ve Yaşam” konulu fotoğraf yarışması düzenliyor. Ülkenin dört bir yanından herkesin katılabileceği yarışmada birinciye 5 bin, ikinciye 3 bin, üçüncüye 2 bin lira ödül verilecek. Katılımcılar, yarışmayla ilgili şartnameye Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü web sitesinde Duyurular kısmında ulaşabilecekler.

Yarışma hakkında açıklamalarda bulunan Elazığ Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ali Sait Çeçen” Elazığ Valiliğimiz himayelerinde Elazığ Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü olarak Kadınların gücü, şefkati, sevgisi, merhameti, günlük hayatta karşılaştığı zorluklar ve hayata kattığı güzelliklerin fotoğraflanması. İnsana dair her türlü durum, davranışını fotoğraflayanlar arasında konunun ruhunu en iyi yansıtacak fotoğrafı seçmek, sergilemek, korumak, gelecek nesillere aktarılması için sergi çalışması yapmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.