Elazığ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Dalmış Beauty’den doğal görünümlü kalıcı makyaj önerisi

DALMIŞ BEAUTY İŞLETMECİSİ ÜNLÜ MODACI MEHMET SAİT DALMIŞ, DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ KALICI MAKYAJ TEKNİĞİ OLAN LONG TİME LİNER HAKKINDA BİLGİ VERDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Dalmış Beauty’den doğal görünümlü kalıcı makyaj önerisi
237 views
27 Şubat 2022 - 12:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Dalmış Beauty işletmecisi ünlü modacı Mehmet Sait Dalmış, doğal görünümlü kalıcı makyaj tekniği olan Long Time Liner hakkında bilgi verdi.

Her kadının günün her anında güzel görünmek istediğini belirten Dalmış, Long Time Linerin doğal görünümlü kalıcı makyaj tekniği olduğunu söyledi. Uygulamanın zararsız olmasının yanı sıra uzun süre kalıcı olmasıyla bilindiğini ifade eden Dalmış, “Long Time Liner, güzellik uzmanları, doktorlar, makyaj sanatçıları ve kozmetologlar tarafından 25 yıl önce geliştirilen bir tekniktir. Almanya tarafından geliştirilen teknik, yarı kalıcı makyaj tekniği olarak da bilinir. Uygulama medical makinelere takılı iğnelerle yapılmakta. Makinenin içine cilde zarar vermeyecek doğal boyalar konulur. Doğal boyalar özel sistem sayesinde iğneler vasıtasıyla cildin altına enjekte edilir. Uygulama yaşlanma belirtilerini ve yıllar içerisinde meydana gelen bozulmaları da yok eder” dedi.

“Teknik çok farklı bölgelere uygulanabilmektedir”

Tekniğin çok farklı bölgelere uygulanabildiğini anlatan Dalmış, “Uygulamayla kalıcı kaş makyajı, kalıcı eyeliner, kaş tasarımı, kalıcı göz makyajı, kalıcı dudak makyajı yapılır. Makinelerde doğal boya kullanılmasına ve zararı olmamasına rağmen bazı kişilerin tekniği kullanmaması gerekir. Emziren ve anne adayı olanlar, radyoterapi, kemoterapi alanlar, açık yarası bulunanlar, 18 yaşının altındakiler, boyalara alerjisi olanlar, mantar gibi cilt rahatsızlığı olanlar, hemofili, anemi ve hepatit gibi kan rahatsızlığı bulunanlar, diyabet ve epilepsi hastaları, dudak ve çevresinde uçuğu olanlar, adet zamanından 3 gün önce ve sonrasında olanlar bu uygulamayı yapamazlar” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.