Elazığ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Şerifoğulları,”Şehrimiz hızlı bir değişim ve dönüşüm içiresinde”

ŞEHRİN DEVLETİN DESTEĞİYLE BİRLİKTE BİR YILDIR HIZLI BİR DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜMÜN İÇERİSİNE GİRDİĞİNE DEĞİNEN ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANI ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI,”BİR YANDAN HASARLI BİNALARIN YIKIM ÇALIŞMALARINI YAPIYOR DİĞER YANDAN DA YENİ VE GÜVENLİ BİNALARIN İNŞA VE TESLİM SÜRECİNİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ”DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Şerifoğulları,”Şehrimiz hızlı bir değişim ve dönüşüm içiresinde”
104 views
07 Ocak 2021 - 18:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Şehrin devletin desteğiyle birlikte bir yıldır hızlı bir değişim ve dönüşümün içerisine girdiğini belirten Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları,”Bir yandan hasarlı binaların yıkım çalışmalarını yapıyor diğer yandan da yeni ve güvenli binaların inşa ve teslim sürecini gerçekleştiriyoruz”dedi.

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, deprem sonrası TOKİ tarafından Abdullahpaşa ve Aksaray mahallelerinde yapımına başlanıp bitirilip anahtar teslimine hazır duruma getirilen konutlar ile Gümüşkavak Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Elazığ Belediyesi Ek Hizmet Binasında incelemelerde bulundu. Gittiği yerde mahalle esnafı ve sakinleriyle de görüşen Şerifoğulları, incelemeler sırasında çocuklarla da yakından ilgilenerek onlara çeşitli hediyeler verdi.

İncelemeler sırasında açıklamada bulunan Başkan Şerifoğulları, “Devletimiz depremin izlerini silmek ve vatandaşlarımızın huzurunu, güvenliğini sağlamak için kesintisiz bir şekilde çalışıyor. TOKİ tarafından mahalle genelinde yapılan konutlarımızdan teslime hazır duruma getirilenleri inceledik. Varsa eksiklikleri tespit etmek üzere muhtarımız ve TOKİ yetkilileriyle birlikte bu eksikliklerin giderilmesi noktasında istişarelerde bulunduk’ dedi.

Şehrin devletin desteğiyle birlikte bir yıldır hızlı bir değişim ve dönüşümün içerisine girdiğini anımsatan Başkan Şerifoğulları, ” Bir yandan hasarlı binaların yıkım çalışmalarını yapıyor diğer yandan da yeni ve güvenli binaların inşa ve teslim sürecini gerçekleştiriyoruz” ifadelerini kullandı.

Gönül Belediyeciliği ilkesiyle hizmetlerine devam ettiklerini aktaran Şerifoğulları, Kısa süre içerisinde bünyesinde bay-bayan spor salonları, kurs salonları, kütüphane, hizmet ofisleri ve ticaret merkezlerinin yer aldığı Elazığ Belediyesi Ek Hizmet Binasını hizmete sunduklarını kaydetti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.