Elazığ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Şerifoğulları, “Şehrimizin bugünü ve geleceği için aşkla ve gayretle hizmet üretmeye devam ediyoruz”

DAHA KALİTELİ, YAŞANABİLİR BİR ŞEHİR HEDEFİYLE ŞEHRİN DÖRT BİR YANINA ADİL HİZMET GÖTÜRME NOKTASINDA MAHALLE ZİYARETLERİNİ ÖNEMSEDİKLERİNİ BELİRTEN ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANI ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI, “ŞEHRİMİZİN BUGÜNÜ VE GELECEĞİ İÇİN AŞKLA VE GAYRETLE HİZMET ÜRETMEYE DEVAM EDİYORUZ” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Şerifoğulları, “Şehrimizin bugünü ve geleceği için aşkla ve gayretle hizmet üretmeye devam ediyoruz”
69 views
21 Mayıs 2021 - 17:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Daha kaliteli, yaşanabilir bir şehir hedefiyle şehrin dört bir yanına adil hizmet götürme noktasında mahalle ziyaretlerini önemsediklerini belirten Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Şehrimizin bugünü ve geleceği için aşkla ve gayretle hizmet üretmeye devam ediyoruz” dedi.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, birlikte yönetim ilkesi çerçevesinde mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Şerifoğulları bu kapsamda Cuma namazı sonrası Kızılay Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalleyi gezen, ihtiyaçları yerinde tespit ederek, çözüm noktasında değerlendirmelerde bulunan Şerifoğulları, çalışmaları ve projeleri yerinde inceledi.

Daha kaliteli, yaşanabilir bir şehir hedefiyle şehrin dört bir yanına adil hizmet götürme noktasında mahalle ziyaretlerini çok önemsediklerini aktaran Başkan Şahin Şerifoğulları, “İhtiyaçları yerinde tespit ederek, çözüm yollarını hemşehrilerimizle birlikte istişare ediyoruz. Şehrimizin başta doğu mahalleleri olmak üzere hizmet noktasında geri kalmış her bir köşesine en iyi, en kaliteli hizmeti ulaştırmaya devam ediyoruz. Bu çalışmalarımız doğrultusunda Ulukent Mahallesi Kanal Yanı Çevre Düzenlemesi ve Park Yapım Projemizi tamamladık ve şehrimizin doğusuna yepyeni bir yaşam alanı kazandırdık. Ulukent, Kırklar, Sanayi, Salıbaba Kanal Boyu Bulvar Projemiz ile şehrimizin doğu mahalleleri için kangrenleşmiş kanal sorununu çözüme ulaştırıyoruz. Açık kanalı kapattık, park ve yol yapım çalışmalarımızı başlatarak, çevre düzenleme çalışmalarıyla alana yepyeni bir kimlik kazandırmış olacağız” dedi.

Yol çalışmalarının mahallelerin gelişimine değer kazandırma noktasında ilk adım olduğunu dile getiren Başkan Şerifoğulları, “Kızılay Mahallemize bu noktada önemli kazanım sağlayacak bir yol çalışmasını başlatıyoruz. Kızılay Mahallemiz ile Gümüşkavak Mahallesi-Çevre yolu bağlantısını sağlayacak yeni bulvara ilişkin çalışmalarımızı başlattık. Devam eden istimlak çalışmalarımızın ardından kısa süre içerisinde yol yapımına başlayacağız. Hemşehrilerimizden aldığımız güçle şehrimizin bugünü ve geleceği için aşkla ve gayretle hizmet üretmeye devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.