Elazığ Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Arslan: “Tam kapanma kararını iş dünyası olarak destekliyoruz”

KORANAVİRÜS (COVİD-19) İLE MÜCADELE KAPSAMINDA ALINAN TAM KAPANMA KARARINI İŞ DÜNYASI OLARAK DESTEKLEDİKLERİNİ BELİRTEN ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI (ELAZIĞ TSO) BAŞKANI ASİLHAN ARSLAN, BU SÜREÇTE İŞ DÜNYASININ KAYIPLAR YAŞAMAMASI VE EKONOMİNİN ÇARKLARININ YENİDEN DÖNEBİLMESİ İÇİN, DESTEKLENMESİNİ İSTEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Arslan: “Tam kapanma kararını iş dünyası olarak destekliyoruz”
82 views
27 Nisan 2021 - 17:48
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Koranavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında alınan tam kapanma kararını iş dünyası olarak desteklediklerini belirten Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı Asilhan Arslan, bu süreçte iş dünyasının kayıplar yaşamaması ve ekonominin çarklarının yeniden dönebilmesi için, desteklenmesini istedi.

Covid-19 tedbirleri kapsamında alınan yeni önlemler kapsamında Cumhurbaşkanı Erdoğan, 18 günlük tam kapanmayı açıkladı. Bunun üzerine Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, alınan tam kapanma kararını iş dünyası olarak desteklediklerini, bu süreçte iş dünyasının ivedi olarak kredi ile desteklenmesi gerektiğini söyledi. Öte yandan Başkan Arslan, Elazığ iş dünyasının bu taleplerinin ilgili makamlara iletilmek üzere Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkanlığına iletildiğini ifade etti.

Covid-19 ile mücadele kapsamında alınan tam kapanma kararını iş dünyası olarak desteklediklerini belirten Arslan, “Toplum sağlığı açısından tam kapanma kararı son derece doğru olmuştur. Bununla birlikte 20 günlük bu süreçte iş dünyasının kayıplar yaşamaması ve ekonominin çarklarının yeniden dönebilmesi için, devlete olan her türlü vergi, SGK, kredi geri ödemeleri, doğalgaz ve elektrik gibi ödemelerin ötelenmesi, Çek ödemelerinde sorunlar yaşanarak domino etkisiyle ekonominin çarklarının bozulmaması için KOSGEB üzerinden KGF desteği ile iş dünyasının kredi ile desteklenmesini ivedi olarak beklemekteyiz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.